“Raudzīsimies uz Jēzu, ticības iesācēju un piepildītāju, kas Viņam sagaidāmā prieka vietā krustu ir pacietis, par kaunu nebēdādams, un ir nosēdies Dieva tronim pa labai rokai.” Ebr. 12:2
Dvēselei, kas tic Jēzum, krusts stāsta par dzīvību un nevis par nāvi. Līksmi sveiciet dārgos dzīvību dodošos starus, kas spīd no Golgatas krusta. Sniedzieties pēc šīm svētībām, ticiet tām.
Nedzīvojiet krusta ēnā. (Izdev, izcēlums) Lai nav nekādas raudāša nas, žēlošanās un runāšanas par sāpēm; iedrošiniet savu dvēseli cerēt un priecāties. Krusts norāda uz augšu, uz dzīvo Pestītāju, kas ir jūsu Aizstāvis un kas aizlūdz par jums.
Ja jūs apņem tumšas ēnas, tad tāpēc, ka sātans nostājies starp jums un Taisnības Saules spožajiem stariem.
Es tiešām esmu atradusies krusta ēnā. Man tā nav parasta lieta tikt pārvarētai un atrasties tik lielā gara nomāktībā, kā tas ir bijis pēdējos mēnešos. Es nevēlos, lai mani atrastu vieglprātīgi izturamies pret savu dvēseli un līdz ar to vieglprātīgi izturamies pret savu Glābēju. Es nevienam negribu teikt, ka Jēzus ir uzcēlies no kapa un ka Viņš ir uzkāpis Debesīs un dzīvo, lai mūs aizstāvētu Tēva priekšā, ja es praktiski neīstenoju dzīvē savas pamācības un neticu Viņa pestīšanai, ja pilnībā nenododu savu bezspēcīgo dvēseli Jēzum, lai Viņš tai dāvātu savu žēlastību, savu taisnību, mieru un mīlestību.
Man pilnīgi jāuzticas Viņam, neņemot vērā savu izjūtu pārvērtības. Man visiem jārāda, ka es slavēju Viņu, kas mani aicinājis no tumsas savā brīnišķajā gaismā. Manai sirdij pastāvīgi jāatrodas Kristū, manā Glābējā, aplūkojot Viņa mīlestību un žēlojošo laipnību. Man Viņam jāuzticas nevis tikai reizēm, bet vienmēr, lai parādītu, kādi ir rezultāti sadraudzībai ar Viņu, kas mani ir atpircis ar savām dārgajām asinīm. Mums jāmācās ticēt apsolījumiem, dzīvot paliekošā ticībā.
Dzīvosim Golgatas krusta saulainajā gaismā. Nepaliksim ilgāk vairs ēnā, žēlojoties par savām bēdām, jo ar to tās tikai padziļināsies. Nekad neaizmirsīsim, ka, staigājot pa ieleju, Kristus mums ir tikpat tuvu klāt, kā, staigājot pa kalnu virsotnēm.